Meble metalowe – wszystko, czego potrzebujesz do pracy!

Meble metalowe biurowe są szczególnie dobrym rozwiązaniem w biurach pełnych ciężkich segregatorów, akt, stert dokumentów. Takie szafki na dokumenty oraz regały z wyraźnie wyznaczonymi strefami pozwalają łatwo uporządkować wszystkie ważne dokumenty w biurze, i mieć wszystko pod ręką.


Wśród mebli socjalnych metalowych można znaleźć bardzo wygodne, zamykane na kluczyk meble do szatni. Są one doskonałym wyposażeniem szatni pracowniczych, czy też szatni szkolnych, na pływalniach, w obiektach sportowych i innych miejscach. Zapewniają dostęp do zawartości tylko osobom upoważnionym, czyli posiadającym kluczyk, a przy tym są wytrzymałe, ognio- i wodoodporne.


Z kolei meble medyczne, takie jak wygodne leżanki szpitalne, szafki dla pacjentów, meble na sprzęt medyczny i inne, to bardzo specjalistyczne wyposażenie szpitali, przychodni i innych obiektów medycznych. Wykonane z wysokiej jakości metalu powleczonego nietoksycznymi farbami zapewniają nie tylko wysoką wytrzymałość mechaniczną. Są również odporne na czyszczenie agresywnymi środkami myjącymi i na częstą dezynfekcję. W przypadku mebli medycznych jest to jedna z najważniejszych cech.


Szafy metalowe na akta to duże szafy służące do przechowywania ważnych dokumentów – takich, które wymagają szczególnej ochrony danych, i które należy przechowywać z dala od wścibskich oczu, przez kolejne długie lata. Szafy aktowe są solidne, posiadają zamykanie na klucz, dzięki czemu dostęp do zawartości tej szafy jest tylko dla osób upoważnionych.


Warto też zwrócić uwagę na solidne, metalowe meble warsztatowe – stoły, szafki na narzędzia, a także myjki warsztatowe, które świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie trzeba przemywać różne narzędzia i sprzęty środkami chemicznymi.


Również meble szkole z metalu świetnie się sprawdzają. Tam, gdzie zachodzi potrzeba zachowania dużej trwałości często eksploatowanych mebli, tam meble z metalu sprawdzą się najlepiej. Są trwałe, ognioodporne, wodoodporne, nie ścierają się na skutek częstego mycia i dezynfekcji, a przy tym są jednolite, skromne i estetyczne.


Wdrożenie sklepu: sklepy internetowe Częstochowa - INRESO.pl Copyright 2017 LIMESTO