Najczęściej kupowane

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Znajdź nas na Facebooku

Blog firmowy

Specyfikacje szafek szkolnych dla uczniów

Szafy schowkowe metalowe to od wielu lat preferowany przez szkoły sposób na zapewnienie uczniom swobodnego dostępu do ich prywatnych rzeczy na terenie szkoły, a przy tym zabezpieczenie ich przed dostępem niepowołanych osób. Wysokiej jakości szafki szkolne dla uczniów wykonane z solidnego metalu są nie tylko praktyczne, ale i efektowne!

Szafy metalowe na czystą i brudną odzież

Wybierając wysokiej jakości szafy pracownicze do szatni w zakładach pracy można zapewnić swoim pracownikom odpowiednie miejsce do przechowywania czystej lub brudnej odzieży.

Szafy do gabinetu lekarskiego - idealne cechy szaf lekarskich

Biurko, kozetka lekarska, a obok nich szafa lekarska medyczna – to najpopularniejsze wyposażenie gabinetu lekarskiego jakie możemy spotkać w przychodniach POZ czy poradniach specjalistycznych. Bez różnicy na stopień specjalizacji lekarza, który korzysta z gabinetu to standardowy zestaw jego wyposażenia. Chyba największą popularnością, jeśli chodzi o przechowywanie niezbędnych przedmiotów przez lekarzy cieszą się szafy lekarskie jednodrzwiowe i szafy lekarskie dwudrzwiowe.

Szafki BHP ubraniowe SUM, SUL i SUS

Szafki BHP to popularne rozwiązanie do zastosowania w pomieszczeniach socjalnych. Aktualna ich oferta jest bogata w paletę dostępnych barw, dzięki czemu można zakupić je w każdym kolorze RAL. Można dostosować je pod kolory firmy utożsamiając tym samym pracowników korzystających z szafek BHP z przedsiębiorstwem gdzie wykonują pracę.
Rozwiązania zastosowane w szafkach ubraniowych BHP pozwalają na wygodne przechowywanie osobistych lub firmowych rzeczy pracownika w częściach wspólnych dostępnych dla wszystkich pracowników firmy z zachowaniem najwyższej formy bezpieczeństwa z uwagi na stosowane zamki zamykane na klucz.

Środki chemiczne do mycia samochodów

Mycie pojazdu to dla każdego posiadacza to coś więcej niż tylko zwykła rutynowa czynność. Aktualna świadomość ludzi w zakresie środków chemicznych przeznaczonych do mycia samochodów jest także bardzo duża ,dlatego każdy właściciel pragnie mieć nie tylko czyste auto, ale również proces mycia samochodu przeprowadzić z jak najmniejszą ingerencją w lakier.

Jak wyposażyć pomieszczenie socjalne dla pracowników - meble socjalne?

Podchodząc do tematu wyposażenia pomieszczeń socjalnych należy zacząć od tego czym jest pomieszczenie socjalne oraz jakie jest jego przeznaczenie. Aby zostało ono odpowiednio wyposażone należy zastanowić się nad głównym celem, do którego zostało stworzone.

Szafka na laptopy z funkcją ładowania baterii

Cyfryzacja naszego społeczeństwa ostatnimi czasy następuje w dość mocno szybkim tempie. Wynika to z wielu elementów, ale jednym z najważniejszych bez którego nie mogło by to nastąpić jest coraz lepszy dostęp do szerokopasmowego internetu. Łącza internetowe są stabilne, dzięki czemu praca przy komputerze nie staje się uciążliwa, efekty naszych prac są wysyłane na serwery na bieżąco, a my sami nie musimy się martwić o dostarczenie naszych efektów pracy tam gdzie powinny dotrzeć.

Środki ochrony osobistej - czym są?

Środki ochrony osobistej są nieodzowną częścią wyposażenia osoby podejmującej prace, która zagraża zdrowiu bądź życiu. Kluczem do zagwarantowania bezpieczeństwa i odpowiedniej ochrony przed czynnikami niebezpiecznymi jest właściwy dobór rodzajów środków ochrony, jakie uwzględniają specyfikę wykonywanej pracy.

Wdrożenie sklepu: sklepy internetowe Częstochowa - INRESO.pl Copyright 2017 LIMESTO