Szafy biurowe z drzwiami 

Szafy biurowe z drzwiami

Nasz sklep internetowy proponuje Państwu szeroką gamę szaf biurowych z różnymi rodzajami drzwi: skrzydłowymi, przesuwnymi, chowanymi oraz żaluzjowymi.

Dzięki nim w elegancki i zorganizowany sposób urządzisz każde biuro bądź kancelarię. Możliwość wyboru rodzaju drzwi pozwoli na dopasowanie szafy do wielkości powierzchni biurowej wprowadzając porządek oraz oszczędzając niezbędne miejsce.

 • Skrzydłowymi

  Szafy z drzwiami skrzydłowymi pozwalają w ekonomiczny i funkcjonalny sposób urządzić biura, gabinety i inne pomieszczenia pracy. W połączeniu z innymi meblami metalowymi powstają praktyczne zestawy o atrakcyjnym wyglądzie. Szafy biurowe znajdują wszechstronne zastosowanie dzięki zróżnicowanym możliwościom wyposażenia ich wnętrza: ustawianie półek na dowolnej wysokości dzięki otworom mocującym wykonanym co 25mm, wyposażenie szafy w schowek. Produkowana jest wersja szafy ubraniowo-aktowej wyposażonej w przedział ubraniowy z drążkiem i haczykami na ubrania oraz w cztery półki na dokumenty. Szafy wyposażone są w uchwyt drzwiowy z zamkiem blokującym w dwóch punktach.

  Uzupełnieniem są nadstawki dostosowane do różnych szerokości i rodzajów szaf.

 • Szkrzydłowymi - Nowa linia

  Zmodernizowane szafy biurowe z drzwiami skrzydłowymi to nowoczesne meble biurowe niezbędne do wyposażenia pomieszczeń biurowych i gabinetowych. To doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących wysoką jakość oraz funkcjonalność rozwiązań. Stanowią uniwersalną linię, która komponuje się z każdym z systemów mebli biurowych.

 • Chowanymi

  Szafy z drzwiami chowanymi idealnie nadają się do niewielkich pomieszczeń. Pozwalają na doskonałą organizację i wykorzystanie przestrzeni biurowej.

  • Posiadają wsuwane w bok drzwi.
  • Drzwi zamykane sa zamkiem zabezpieczającym z blokadą w dwóch punktach.
  • Posiadają przestawne co 25 mm półki.
 • Przesuwnymi

  Szafy z drzwiami przesuwnymi nie zabierają powierzchni biurowej przy otwieraniu, a ich estetyka i niezawodność są szczególnie doceniane przez użytkowników.

  • Przestawne co 25 mm półki.
  • Drzwi wyposażone w zamek bębenkowy i uchwyt drzwiowy.
 • Żaluzjowymi

  Linia szaf biurowych z drzwiami żaluzjowymi to eleganckie i bardzo funkcjonalne rozwiązanie do każdego biura. Dzięki chowanym w ścianach szafy drzwiom żaluzjowym wykonanym z listew z tworzywa sztucznego uzyskasz bezpośredni dostęp do zawartości oszczędzając przy tym miejsce i zachowując wolną przestrzeń w pobliżu szafy.

  Szafy zamykane są zamkiem cylindrycznym z uchwytem drzwiowym, a przestawne co 25 mm półki umożliwią odpowiednie zagospodarowanie wnętrza szafy.

  Wersja ubraniowo-aktowa wyposażona jest w przedział ubraniowy z drążkiem i haczykami na ubrania oraz w cztery półki na dokumenty.

Wdrożenie sklepu: sklepy internetowe Częstochowa - INRESO.pl Copyright 2017 LIMESTO