Meble warsztatowe  

Meble warsztatowe metalowe do każdego profesjonalnego warsztatu - szafy warsztatowe metalowe czy szafki metalowe przemysłowe

Nasz sklep internetowy oferuje szeroką gamę mebli warsztatowych metalowych umożliwiając odpowiednie zorganizowanie każdej przestrzeni roboczej zapewniając przede wszystkim porządek, wysoką funkcjonalność, wszechstronność rozwiązań oraz przede wszystkim bezpieczeństwo człowieka i jego potrzeby na stanowisku pracy. Meble warsztatowe metalowe dostępne w prezentowanej poniżej ofercie to szafki metalowe przemysłowe takie jak: stoły warsztatoweścianki warsztatoweszafy warsztatowe metalowe czy szafki pod komputer przemysłowy które dzięki różnorodności rozwiązań i możliwości dowolnego łączenia ze sobą poszczególnych zestawów, a także dzięki wysokiej jakości, estetyce, funkcjonalności i wytrzymałości, spełni wszelkie oczekiwania każdego Użytkownika. Możemy zaproponować także solidne regały magazynowe.

Meble te pozwalają na praktyczne urządzenie każdego warsztatu. Wszystkie meble warsztatowe z naszej oferty wykonane są z blachy stalowej, zabezpieczone przed korozją, pokryte farbą proszkową. Zestaw kolorów według palety RAL. W przypadku indywidualnych życzeń istnieje możliwość zastosowania rozwiązań konstrukcyjnych i kolorystycznych zgodnie z życzeniami odbiorców.

 • Standard
 • Techno Light
  Nasz sklep internetowy oferuje szeroką gamę mebli warsztatowych Techno Light - to najnowsza linia stołów warsztatowych skierowana do zastosowań zarówno w profesjonalnych, jak i amatorskich stanowiskach warsztatowych. Naszą ideą było stworzenie produktu w oparciu o nieocenione opinie i sugestie szerokiej liczby użytkowników, dzięki którym udało się połączyć wysoką funkcjonalność, atrakcyjne wzornictwo, nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne oraz konkrecyjną cenę. Zachęcamy Państwa do wyboru naszych mebli warsztatowych mając nadzieje, że Państwa oczekiwania zostaną spełnione a radość z użytkowania linii Techno Light pozostanie na długie lata.
 • Szafki pod komputer przemysłowy
  Idealne rozwiązanie na komputery przemysłowe do hal produkcyjnych. Górna, przeszklona część na monitor pozwala na korzystanie ze sprzętu nawet w warunkach kurzu i zabrudzenia na hali. Dolna – zasłonięta część służy do bezpiecznego przechowywania jednostki i innych urządzeń towarzyszących. Wysuwana półka pozwala na proste i wygodne korzystanie z klawiatury komputera. Szafka posiada nóżki z możliwością poziomowania, co pozwala ustawić ją na każdej, nawet nierównej podłodze. Wnętrze szafy wyposażone jest w elektryczny wentylator pozwalający na chłodzenie pracującego monitora. W dolnej części szafy zamocowana jest listwa przeciwzakłóceniowa. Ściana tylna posiada otwory wentylacyjne. Przestawna półka pozwala na dostosowanie wysokości wymiarów, w zależności od przechowywanego sprzętu komputerowego.
 • Regały magazynowe
  Trwałość, solidność i jakość to niepodważalne zalety naszych regałów. Dzięki systemowi montażu na wcisk skrócisz do minimum czas niezbędny na złożenie lub rozłożenie i przeniesienie regałów. Elementy regałów wykonane są z blach stalowych malowanych farbami proszkowymi. Możliwe wykonanie - na zamówienie – regałów z blachy ocynkowanej lub kwasoodpornej.

  W regałach magazynowych skręcanych półki przestawne co 60 mm, zaś w regałach składanych – co 30 mm. Maksymalne obciążenie półki – 100 kg.

  Regały do samodzielnego montażu.
Wdrożenie sklepu: sklepy internetowe Częstochowa - INRESO.pl Copyright 2017 LIMESTO