Płyny i środki chemiczne 

Płyny i środki chemiczne, środki do myjek.

Przedstawiamy Państwu profesjonalne środki czystości. Posiadamy profesjonalną chemie przemysłu taką jak płyny oraz środki chemiczne zastosowania specjalistycznego oraz ogólnego, które pozwolą na zachowanie czystości w myciu maszynowym. Szeroka gama produktów od środków pieniących do wysokoskoncentrowanych rozpuszczalników i chemii usuwającej najtrudniejsze zabrudzenia.

 • Chemia przemysłowa

  Chemia przemysłowa ma swoje zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu. Ma być gwarancją utrzymania czystości, która jest wizytówką w każdej branży. Dlatego niezwykle ważne jest by każde przedsiębiorstwo było wyposażone we wszystkie niezbędne produkty, które będą najwyższej jakości. Główną cechą, jaką mają posiadać, ma być właściwość odtłuszczająca. Wiadomo powszechnie, że każda gałąź przemysłu generuje ogromne zabrudzenia, które mają podłoże olejowe. Dla gastronomii najważniejsze jest, by środki czyszczące rozpuszczały uciążliwe, tłuste plamy. Nie mogą przy tym uszkodzić powierzchni urządzeń, które są wykorzystywane do przetwarzania żywności, a także muszą być bezpieczne dla człowieka. Natomiast preparaty odtłuszczające dla przemysłu z gałęzi technicznej, powinny mieć wyjątkowo silne działanie. Mają do czynienia z tłuszczami, które posiadają inną budowę organiczną, dlatego też środki czyszczące muszą mieć inne właściwości.

 • Środki do mycia pojazdów

  Nie ulega wątpliwości, że czystość w transporcie, sprawia poczucie wygody, na podstawie której ocenia się jakość. Aby móc zadbać o wysoki standard podróży, należy skupić się na zachowaniu czystości całego wehikułu. Dlatego środki do mycia pojazdów dzieli się na dwie kategorie, zewnętrzne i wewnętrzne. Rozpoczynając proces sprzątania od wewnątrz, należy skupić się na elementach, które są najważniejsze podczas podróży. Zaliczyć do nich można: miejsce siedzące, okna oraz zapach. By zadbać o ich czystość należy wykorzystać kolejno: płyn do prania tapicerki, preparat do mycia szyb oraz neutralizatory zapachu. Następnie skupiając się na zewnętrznych częściach pojazdu powinnyśmy wyposażyć się w takie środki jak szampon do mycia, aktywne piany, które są niezwykle skuteczne w styczności z wyjątkowo zabrudzonymi powierzchniami oraz płyny do mycia szyb. Taki zestaw można wykorzystać w czyszczeniu niemal każdego typu środka transportu. Natomiast dodając do tego pojedyncze produkty, można uzyskać indywidualny pakiet dla poszczególnych jednostek. Przykładowo, uzupełniając całość o płyny do usuwania graffiti i do konserwacji stali, możemy przygotować idealny zbiór preparatów do czyszczenia pociągów. U nas można zakupić preparaty do czyszczenia samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, pociągów i tramwajów.

 • Kosmetyki samochodowe

  Ciesz się doskonałą widocznością podczas jazdy. Zadbaj o dokładnie wyczyszczone, niepokryte irytującymi smugami szyby, lustra, ceramiki, stali nierdzewnej itp.

 • Usuwanie graffiti

  Usuwanie graffiti bywa często niezwykle żmudnym procesem, który nie zawsze kończy się powodzeniem. Można jednak, przy wykorzystaniu odpowiednich preparatów sprawić, że nie tylko pozbędziemy się niechcianego malowidła. Ponadto nie uszkodzimy powierzchni na której się znajduje. By skutecznie usunąć niechciany malunek należy dostosować środki czyszczące do miejsca i rodzaju powierzchni. Jest to bardzo ważne, ponieważ zastosowanie nieodpowiedniego środka może zaważyć na jego skuteczności, a także uszkodzić podłoże.

 • Chemia obiektowa

  Polecamy preparaty do czyszczenia i doczyszczania oraz pielęgnacji obiektów, oraz gospodarczo-usługowych. Proponujemy szeroki wybór chemii profesjonalnej oraz chemię konsumencką dla mniej wymagających odbiorców.

Wdrożenie sklepu: sklepy internetowe Częstochowa - INRESO.pl Copyright 2017 LIMESTO