Myjki warsztatowe 

Myjki warsztatowe z obiegiem zamkniętym.

Poniższa oferta zawiera niezbędne w każdym zakładzie myjki warsztatowe o nowoczesnym wyglądzie łączące w sobie solidność, wytrzymałość i czystość wykonywanej pracy. Aktualnie posiadamy w sprzedaży myjki warsztatowe mst oraz myjki warsztatowe ruszmobil oraz płyn do myjki warsztatowej.
Jeśli nie wiesz jaki płyn do myjki warsztatowej zastosować - skontaktuj się z nami, a na pewno doradzimy w wyborze odpowiedniego środka do myjki warsztatowej.

Opis działania:
Myjki warsztatowe z obiegiem zamkniętym działają tak, że płyn myjący znajdujący się w dolnej części wanny lub beczki podawany jest pompą elektryczną przepływową przez przewód zakończony pędzlem przelotowym na czyszczony przedmiot (np. część silnika). Po czym spływa grawitacyjnie przez otwór do beczki lub wanny. 
Zalety:
ekologia, higiena i ergonomia na stanowisku pracy,
solidna konstrukcja wykonana z wysokiej jakości stali w całości malowana specjalnym lakierem proszkowym,
ograniczenie "produkcji" szkodliwych odpadów przez samoregenerację,
zalecane przez nas płyny "Clean Professional EXTRA",
płyn posiada wymaganą kartę charakterystyki.

  • MYJKI WARSZTATOWE - MANUALNE

    Myjka warsztatowa manualna pracują w obiegu zamkniętym, przeznaczona do mycia części, podzespołów jak i całych silników z olei smarów i innych zbrudzeń.

  • MYJKI KOSZOWE - AUTOMATYCZNE

    Automatyczna myjka koszowa warsztatowo przemysłowa. Idealna do odtłuszczania elementów oraz mycia części maszyn i urządzeń. Swoje zastosowanie znajdzie również w warsztatach zajmujących się remontowaniem sprężarek silników i innych części zabrudzonych olejem lub smarem.

  • MYJKI CIŚNIENIOWE - KABINOWE

    Myjki ciśnieniowe kabinowe to bardzo precyzyjne maszyny, które znakomicie uporają się zarówno z bardzo małymi, jak i bardzo dużymi elementami, dzięki temu doskonale dopełnią wyposażenie Twojego warsztatu, serwisu. Nasze profesjonalne urządzenia do czyszczenia części, świetnie sprawdzą się w nawet bardzo małych warsztatach i serwisach

Wdrożenie sklepu: sklepy internetowe Częstochowa - INRESO.pl Copyright 2017 LIMESTO